Kam odovzdať: papier — Isère

Nižšie sú miesta (Isère), ktoré prijímajú na recykláciu: papier. Kontajnery na ulici, zberné miesta a zberné dvory. Dáta pochádzajú z OpenStreetMap a udržiava ich komunita — ak nejaké miesto chýba, sami ho pridajte.

Zberné miesta

Found: 1427

Zberný dvor
PapierSkloPlechovkyOblečenieBatérieKovový šrot
15 Rue de la Pierre Millière · Zberný dvor · SMND
PapierPlastSkloSklenené fľašePlechovkyElektronikaBatérieKovový šrot
Impasse Youri Gagarine · Zberný dvor · Cc du Pays Roussillonnais
🕒 Mo-Fr 14:00-18:00; Sa 08:00-12:00,14:00-18:00; Su 08:00-12:00
PapierPlastPlastové fľašeSkloSklenené fľašePlechovkyBioodpadElektronikaBatérieKovový šrotDrevo a sutina
Zberný dvor · Cc Bievre Est
PapierPlastSkloPlechovkyBioodpadElektronikaBatérieKovový šrotDrevo a sutina
Route des Plaines · Zberný dvor · Communauté d'agglomération du Pays Voironnais
PapierPlastPlastové fľašeSkloPlechovkyBioodpadDrevo a sutina
Rue du Pont Noir 45 · Zberný dvor
🕒 Sep 01-Jun 30: Mo-Sa 08:15-12:00,13:00-17:30
PapierPlastPlastové fľašeSkloSklenené fľašePlechovkyOblečenieBioodpadElektronikaBatérieKovový šrotDrevo a sutina
416 Rue du Vernay · Zberný dvor · SMND
🕒 We-Sa 09:00-12:00,14:00-18:00
PapierPlastPlastové fľašeSklenené fľašePlechovkyBioodpadElektronikaBatérieKovový šrot
PapierBioodpadElektronikaBatérieKovový šrotNebezpečný odpadDrevo a sutina
Chemin du Vieux Chêne 5 · Zberný dvor · Grenoble Alpes Metropole
PapierSkloPlechovkyOblečenieBatérieKovový šrot
Chemin de la Carronnerie · Zberný dvor · La Métro
🕒 Tu,We 08:15-14:15; Th 08:15-12:15; Fr,Sa 08:15-12:00,13:00-17:30
PapierSkloPlechovkyBioodpadElektronikaMotorový olejPneumatikyDrevo a sutina
135 Rue Commandant l'Herminier · Kontajner · Cmne de St Clair du Rhône
PapierPlastSklenené fľašePlechovky
2675 Rue du Centre · Kontajner · Syndicat Mixte Nord Dauphiné
PapierPlastPlastové fľašePlechovky
Route de Pinet · Zberný dvor
🕒 24/7
PapierPlastPlastové fľašeSkloSklenené fľašePlechovky
Kontajner
PapierPlastSkloSklenené fľašePlechovkyOblečenie
1025 Chemin du Loup · Kontajner · Syndicat Mixte Nord Dauphiné
PapierPlastPlastové fľašePlechovky
1025 Chemin du Loup · Kontajner · Syndicat Mixte Nord Dauphiné
PapierPlastPlastové fľašePlechovky
2675 Rue du Centre · Kontajner · Syndicat Mixte Nord Dauphiné
PapierPlastPlastové fľašePlechovky
310 Chemin de l'Étang · Kontajner · Syndicat Mixte Nord Dauphiné
PapierPlastPlastové fľašePlechovky
310 Chemin de l'Étang · Kontajner · Syndicat Mixte Nord Dauphiné
PapierPlastPlastové fľašePlechovky
Kontajner
PapierPlastPlastové fľaše

Papier v mestách a regiónoch: Isère

Pre maperov OSM:relation/7437JOSMadmin_level=6ISO=FRcountry=franceslug=iserepoints=4242