Bouches-du-Rhône içinde hurda metal nerede geri dönüştürülür

Aşağıda Bouches-du-Rhône içinde hurda metal kabul eden yerler var: sokak konteynerleri, toplama noktaları ve geri dönüşüm merkezleri. Veriler OpenStreetMap'ten gelir ve topluluk tarafından güncel tutulur — eksik bir nokta varsa birkaç dakikada kendiniz ekleyin.

Geri dönüşüm noktaları

Found: 37

N 569 · Geri dönüşüm merkezi · Déclic 13
KâğıtCamTeneke kutuGiysiHurda metal
Geri dönüşüm merkezi
KâğıtCamTeneke kutuGiysiPilHurda metal
Mallemort · Geri dönüşüm merkezi · Véolia Propreté Sud Est
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikPilHurda metalAhşap, moloz
514 Chemin des Graviers · Geri dönüşüm merkezi · Métropole Aix-marseille Provence
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkLastikAhşap, moloz
Geri dönüşüm merkezi · Bronzo
KâğıtHurda metal
Geri dönüşüm merkezi · Silim Environnement
KâğıtHurda metal
Route de la Mer 1000 · Geri dönüşüm merkezi · Communauté d'agglomération d'Arles-Crau-Camargue-Montagnette
🕒 Mo-Sa 09:00-12:30,14:00-17:30; We off
KâğıtPilHurda metal
Route de la Crau 42 · Geri dönüşüm merkezi · ACCM
🕒 Mo-Sa 08:00-12:00,13:45-17:30
KâğıtPlastikCamCam şişeTeneke kutuGiysiPilHurda metalMotor yağı
🕒 Mo-Sa 08:00-12:00,13:45-17:30
KâğıtPilHurda metal
Route d'Eguilles · Geri dönüşüm merkezi · agglopole provence
KâğıtCamGiysiOrganik atıkElektronikHurda metalTehlikeli atıkLastik
Geri dönüşüm merkezi · Aglopole Provence
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metal
KâğıtPlastikCamOrganik atıkElektronikPilHurda metalAhşap, moloz
Chemin de l'Espougnac · Geri dönüşüm merkezi · Silim Environnement
🕒 Mo-Sa 09:00-12:00,14:00-17:00; Su 09:00-12:00
KâğıtOrganik atıkElektronikPilHurda metalAhşap, moloz
Geri dönüşüm merkezi · Métropole Aix Marseille Provence
🕒 Mo-Su 08:30-18:45
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metalAhşap, moloz
Rue des Pays-Bas 300b · Geri dönüşüm merkezi · Silim Environnement
🕒 Mo-Sa 08:30-12:00,13:30-18:00; Su 08:30-12:00; PH off
KâğıtPlastik şişeCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikPilHurda metalLastikAhşap, moloz
Geri dönüşüm merkezi
PilHurda metal
Boulevard du Capitaine Geze 34 · Geri dönüşüm merkezi
🕒 Mo-Fr 06:00-11:45,13:30-17:45; Sa 06:00-13:30; PH closed
Teneke kutuPilHurda metal
Rue d'Athènes 41 · Geri dönüşüm merkezi
Hurda metal
🕒 24/7
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atıkHurda metal
KâğıtCamHurda metal

Bouches-du-Rhône şehir ve bölgelerinde hurda metal

OSM haritacıları için:relation/7393JOSMadmin_level=6ISO=FRcountry=franceslug=bouches-du-rhonepoints=3044