Santo António, Lisboa içinde cam nerede geri dönüştürülür

Aşağıda Santo António, Lisboa içinde cam kabul eden yerler var: sokak konteynerleri, toplama noktaları ve geri dönüşüm merkezleri. Veriler OpenStreetMap'ten gelir ve topluluk tarafından güncel tutulur — eksik bir nokta varsa birkaç dakikada kendiniz ekleyin.

Geri dönüşüm noktaları

Found: 11

Rua Bernardo Lima · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Largo Anunciada · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysi
Rua Barata Salgueiro · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeOrganik atık
Alameda de Santo António dos Capuchos · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Rua Braamcamp · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Rua Rodrigues Sampaio · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Rua Rodrigues Sampaio · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Rua Rodrigues Sampaio · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atık
Rua Santa Marta · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Largo Hintze Ribeiro · Geri dönüşüm konteyneri · Câmara Municipal de Lisboa
🕒 24/7
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişe
Geri dönüşüm konteyneri
KâğıtPlastikCamPil
OSM haritacıları için:relation/6427497JOSMadmin_level=8country=portugalslug=santo-antonio-6427497points=27