Córdoba, Córdoba içinde cam şişe nerede geri dönüştürülür

Aşağıda Córdoba, Córdoba içinde cam şişe kabul eden yerler var: sokak konteynerleri, toplama noktaları ve geri dönüşüm merkezleri. Veriler OpenStreetMap'ten gelir ve topluluk tarafından güncel tutulur — eksik bir nokta varsa birkaç dakikada kendiniz ekleyin.

Geri dönüşüm noktaları

Found: 22

KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atık
Cam şişe
Cam şişe
KâğıtPlastikCam şişe
KâğıtPlastikCam şişe
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutu
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
PlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
Cam şişe
KâğıtPlastikCam şişeOrganik atık
KâğıtPlastikCam şişeOrganik atık
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
KâğıtCam şişe
PlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
KâğıtCam şişe
KâğıtPlastikCam şişeTeneke kutuOrganik atık
Cam şişe
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkPil
OSM haritacıları için:relation/343207JOSMadmin_level=8country=spainslug=cordoba-343207points=54